Transceivers / Networking / Producten / Xeptor IT Distribution
Winkelwagen
Toon producten inclusief BTW
: 0
Totaal: €0Bezorgen: €0
NederlandsEnglish

Vind uw producten hier:

Manufacturer
Type
Data Link Protocol
Cabling type

Product conditions

Naam Artikelnr. Voorraad      Vergelijk
Cisco
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X; Nexus 5010  - New Retail SFP-10G-SR 12 Log in    
Dell
Dell - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - up to 300 m - 850 nm - for Networking N4032, X1008, X1018, X1026, X1052, X4012; Open Networking S4810; PowerEdge FX2  - New bulk 407-BBOU-NB 2 Log in    
HP
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC/UPC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Aruba 2930F 24, 2930F 48, 5406; HP SFP+ zl Module Rack Shippable; HPE 6120, 6600, SFP+ zl  - New Retail J9151A 25 Log in    
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LRM - LC multi-mode - up to 220 m - 1310 nm - for Aruba 5406; HP SFP+ zl Module Rack Shippable; HPE 6120, 6600, SFP+ zl  - New Retail J9152A 18 Log in    
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - for HPE D2D4324; BLc3000 Enclosure; ProLiant DL360p Gen8, DL980 G7; SimpliVity 380 Gen9  - Nieuw spares 455883-B21-NS 50+ Log in    
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/UPC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for Aruba 2930F 24, 2930F 48, 5406; HPE 6120, 6600; ProLiant DL360p Gen8  - New bulk J9150A-NB 2 Log in    
HPE - SFP+ transceiver module - 16Gb Fibre Channel (SW) - Fibre Channel - LC - remarketed  - HP Renew Silver QK724AR 50+ Log in    
HP B-Series
HPE B-Series - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (Short Wave) - Fibre Channel - remarketed - for HPE 32, 48, 8/24, 8/8, SAN Switch 8/80, SN8000B 32, SN8000B 48; StoreFabric 8/24 8Gb  - HP Renew Silver AJ716BR 50+ Log in    
HP X130
HPE X130 - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC - for HP A5830AF; HPE 12504, 5120, 5500, 5810, 5900AF, 5920AF; FlexFabric 1.92, 11908  - New Retail JD094B 21 Log in    
HPE X130 - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC - for HP A5830AF; HPE 12504, 5120, 5500, 5810, 5900AF, 5920AF; FlexFabric 1.92, 11908  - New Retail JD092B 42 Log in    
HPE X130 - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC - for HP A5830AF; HPE 12504, 5120, 5500, 5810, 5900AF, 5920AF; FlexFabric 1.92, 11908  - HP Renew Silver JD092BR 50+ Log in    
HPE
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LRM - for HP 10Gb, NC522SFP, NC524SFP; HPE 6120XG; Virtual Connect Flex-10  - Bulk 455889-B21-B 3 Log in    
Intel
Intel - SFP+ transceiver module - 10GBase-SR - LC - 850 nm - for Workstation Z220, Z230, Z420, Z620, Z820  - HP Renew Gold C3N53AAR_G 4 Log in    
Andere producten
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - for HPE D2D4324; BLc3000 Enclosure; ProLiant DL360p Gen8, DL980 G7; SimpliVity 380 Gen9  - New bulk 455883-B21-NB 21 Log in    
 
 Close   X
Xeptor IT Distribution gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om uw bezoek en winkelervaring voor u nog makkelijker en persoonlijker te maken. Door verder gebruik te maken van deze website ga je hiermee akkoord. Raadpleeg onze privacy policy voor meer informatie.